Mycí a čisticí prostředky



SAVO - Sandex 1lt desinf.prostředek

SAVO - Sandex 1lt desinf.prostředek (60230)

Sandex - s desinfekčními a bělícími účinky. Spolehlivě likviduje viry, bakterie, řasy, mikroskopické kvasinkové houby a plísně. VANY, UMYVADLA A WC -...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 15,80 Kč
Cena vč. DPH: 19,12 Kč



Sitol 300gr. - cídidlo na kovy, sklo i zrcadla

Sitol 300gr. - cídidlo na kovy, sklo i zrcadla (94542)

SITOL® je tekutý suspenzní leštící prostředek. Čistí a leští především ušlechtilé kovy, slitiny mědi, chrom, nerezavějící ocel a stříbro. Zvláště...
Do 10 dnů
Cena bez DPH: 16,38 Kč
Cena vč. DPH: 19,82 Kč



Hit 500ml univerzal Jablko - zelený

Hit 500ml univerzal Jablko - zelený (721192)

Účinný univerzální mycí prostředek s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Pro svou kvalitu využíván i profesionálními úklidovými firmami. Je...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 17,55 Kč
Cena vč. DPH: 21,24 Kč



Čisticí utěrka, mikrovlákno, s potiskem, velmi jemná na omak, 15x17cm, modrá, LOGO

Čisticí utěrka, mikrovlákno, s potiskem, velmi jemná na omak, 15x17cm, modrá, LOGO (LAM PCUUP002CL)

Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery,...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 23,75 Kč
Cena vč. DPH: 28,74 Kč



Real classic 600g - tekutý písek

Real classic 600g - tekutý písek (7235)

Real classic spojuje sílu čisticího prášku s jemností krému, je šetrnější než prášek a přitom univerzální a spolehlivě silný. Bez velké fyzické...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 25,30 Kč
Cena vč. DPH: 30,61 Kč



Savo original 1l desinf.prostředek

Savo original 1l desinf.prostředek (90374)

Savo Original je určený k dezinfekci vody a povrchů v domácnosti a už více než 30 let se těší velké přízni spotřebitelů na českém trhu. Jeho použití...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 25,74 Kč
Cena vč. DPH: 31,15 Kč



Diava 180ml - leštěnka na světlý nábytek

Diava 180ml - leštěnka na světlý nábytek (90429)

Čistič nábytku - přípravek na čištění, konzervaci a leštění světlého nábytku. Zanechává vysoký a dlouhotrvající lesk, je odolný vodě. Nejpoužívanější...
Do 10 dnů
Cena bez DPH: 26,91 Kč
Cena vč. DPH: 32,56 Kč



Famosso gel - čistič odpadů 500ml

Famosso gel - čistič odpadů 500ml (12965)

Tekutý hydroxid sodný - Famosso gel 500ml Dokonale odstraňuje vatu, tuky, papír a zbytky jídla v odpadech. Dostává se i do míst, kde standardní...
Do 10 dnů
Cena bez DPH: 28,08 Kč
Cena vč. DPH: 33,98 Kč



utěrka, mikrovlákno, s potiskem, velmi jemná na omak, 15x17cm, modrá, blistr, LOGO

utěrka, mikrovlákno, s potiskem, velmi jemná na omak, 15x17cm, modrá, blistr, LOGO (LAM PCUUP002QL)

Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery,...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 28,75 Kč
Cena vč. DPH: 34,79 Kč



Krystal 750ml - universal čisticí prostředek

Krystal 750ml - universal čisticí prostředek (4088)

Velmi praktický pomocník v každé domácnosti. Je určený pro každodenní úklid. Svým složením je vhodný pro úklid různých druhů špíny a nečistot...
Do 10 dnů
Cena bez DPH: 28,98 Kč
Cena vč. DPH: 35,07 Kč



Krystal 1l Sanan Klasik bez vůně, sanitární

Krystal 1l Sanan Klasik bez vůně, sanitární (327625)

Krystal Sanan Klasik je dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Odstraňuje pachy,...
Do 10 dnů
Cena bez DPH: 28,98 Kč
Cena vč. DPH: 35,07 Kč



Fixinela 500ml - rez a vodní kámen

Fixinela 500ml - rez a vodní kámen (90487)

Čistící prostředek na vany, umyvadla, obkládačky a WC. Rozpouští usazeniny vodního a močového kamene, zastaralou špínu a jiné usazeniny. Vhodná na...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 29,25 Kč
Cena vč. DPH: 35,39 Kč



Real jemný fresh 600 g - tekutý písek

Real jemný fresh 600 g - tekutý písek (90569)

REAL jemný fresh. Jemný čisticí krém s nanočásticemi, dokonale odstraní nečistoty - špínu, bakterie, plísně, zápach z mnoha typů povrchů. Široké...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 29,25 Kč
Cena vč. DPH: 35,39 Kč



Savo PRIM s vůní 900ml - desinf. prostředek

Savo PRIM s vůní 900ml - desinf. prostředek (903788)

Vysoce účinný koncentrovaný kapalný dezinfekční a mycí přípravek na bázi aktivního chloru. Koncentrovaný univerzální dezinfekční přípravek s mycími...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 29,25 Kč
Cena vč. DPH: 35,39 Kč



Ava-odstraňovač vod.kamene 250gr.

Ava-odstraňovač vod.kamene 250gr. (907237)

Odstraňuje šetrným rozpouštěním bez narušení povrchů vodní kámen z varných nádob, čajníků, kávových konvic, překapávačů a praček. Netoxický. Obsah:...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 30,42 Kč
Cena vč. DPH: 36,81 Kč



Lumila 500ml - rez a vodní kámen /sanita

Lumila 500ml - rez a vodní kámen /sanita (90369)

Lumila 500 ml » čisticí prostředek na vany, umyvadla, obkladačky a WC mísy » odstraňuje mastnotu, zastaralou špínu, rez, vodní kámen, zanechává...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 30,42 Kč
Cena vč. DPH: 36,81 Kč



BIOFORM desinfekční prostředek 1lt

BIOFORM desinfekční prostředek 1lt (14820)

Dezinfekční a čistící prostředek s baktericidním a fungicidním působením s vůní. Je určen pro dezinfekci a čištění ploch a předmětů ( podlahy,...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 32,25 Kč
Cena vč. DPH: 39,02 Kč



Fixinela Plus 500ml - na velmi znečištěné plochy

Fixinela Plus 500ml - na velmi znečištěné plochy (90458)

Fixinela Plus 500 ml. Čisticí prostředek na vany, umyvadla, obkladačky a WC. Rozpouští usazeniny vodního a močového kamene, zastaralou špínu a jiné...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 32,76 Kč
Cena vč. DPH: 39,64 Kč



Krystal 750ml - na podlahu s ALFA alkoholem

Krystal 750ml - na podlahu s ALFA alkoholem (407)

Přípravek na podlahu s obsahem Alfa alkoholu pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah. - mytí podlah beze šmouh...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 32,76 Kč
Cena vč. DPH: 39,64 Kč



Krystal 750ml - mýdlový čistič na dřevěnou a plovoucí podlahu

Krystal 750ml - mýdlový čistič na dřevěnou a plovoucí podlahu (216015)

KRYSTAL mýdlový čistič s včelím voskem. Přípravek na podlahu s obsahem včelího vosku pro dokonalé čištění a ochranu povrchů dřevěných a plovoucích...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 34,02 Kč
Cena vč. DPH: 41,16 Kč




Nové zboží pro měsíc únor

Optický PigTail Multi mod 50/125, SC/1m, No Name
Optický PigTail Multi mod 50/125, SC/1m, No Name
Optický pigtail Optický pigtail je optický...
78,70 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický PigTail Multi mod 50/125, LC/1m, No Name
Optický PigTail Multi mod 50/125, LC/1m, No Name
Optický pigtail Optický pigtail je optický...
71,26 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický PigTail Multi mod 50/125, ST/1m, No Name
Optický PigTail Multi mod 50/125, ST/1m, No Name
Optický pigtail Optický pigtail je optický...
53,20 Kč
přejít na kartu zboží koupit

Optický PigTail Multi mod 62,5/125, LC/1m, No Name
Optický PigTail Multi mod 62,5/125, LC/1m, No Name
Optický pigtail Optický pigtail je optický...
71,26 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Single mod 09/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Single mod 09/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
184,19 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Single mod 09/125, LC/ST, 1m, No Name
Optický Patch Cord Single mod 09/125, LC/ST, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
201,67 Kč
přejít na kartu zboží koupit

Optický Patch Cord Multi mod 50/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 50/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
157,30 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, LC/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, LC/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
205,70 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, LC/ST, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, LC/ST, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
234,99 Kč
přejít na kartu zboží koupit

Slevy v měsíci únor

Samsung ML-1610 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Samsung ML-1610 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Černá tonerová kazeta ML-1610D1...
456,17 Kč  319,32 Kč
Ušetříte: 30% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Samsung ML-1710 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Samsung ML-1710 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Černá tonerová kazeta ML-1710...
457,38 Kč  320,17 Kč
Ušetříte: 30% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Brother TN-2000 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Brother TN-2000 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Černá tonerová kazeta TN-2000...
290,40 Kč  232,32 Kč
Ušetříte: 20% z ceny
přejít na kartu zboží koupit

Xerox 106R01634 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Xerox 106R01634 kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Černá tonerová kazeta 106R01634...
294,03 Kč  235,22 Kč
Ušetříte: 20% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Cartridge HP CF350A No.130A black pro CLJ PRO 176,177 SLEVA
Cartridge HP CF350A No.130A black pro CLJ PRO 176,177 SLEVA
 
1352,32 Kč  811,39 Kč
Ušetříte: 40% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
HP CZ102AE (No:650 COLOR) výměna kazety C+M+Y SLEVA
HP CZ102AE (No:650 COLOR) výměna kazety C+M+Y SLEVA
SLEVU získáte pokud doručíte použitou kazetu....
242,00 Kč  145,20 Kč
Ušetříte: 40% z ceny
přejít na kartu zboží koupit

HP C9364 (337 XL) kompatibilní kazeta Bk SLEVA
HP C9364 (337 XL) kompatibilní kazeta Bk SLEVA
Černá inkoustová kazeta C9364 (337 XL)...
313,03 Kč  93,91 Kč
Ušetříte: 70% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Záznamní kniha A4 100listů linkovaná CONCORDE office SLEVA
Záznamní kniha A4 100listů linkovaná CONCORDE office SLEVA
Záznamní kniha z bezdřevého papíru s rovným...
37,27 Kč  32,67 Kč
Ušetříte: 12% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Papír mramor A4 080g/100 listů barevný Světle zelená
Papír mramor A4 080g/100 listů barevný Světle zelená
Bezdřevý klížený, matně satinovaný 80 gramový...
199,00 Kč  179,10 Kč
Ušetříte: 10% z ceny
přejít na kartu zboží koupit

Copyright © 2019 InkoustCentrum. Powered by Zen Cart