Fólie



Peach Fólie laminovací, 106 x 156mm, 60mic, termální, 25ks

Peach Fólie laminovací, 106 x 156mm, 60mic, termální, 25ks (LAM HFLF0001PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 60mic Specifikace: * Formát: Photo size * Tlouštka fólie: 60mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr fólie: 106 x 156 mm Pro...
Na dotaz
Cena bez DPH: 19,50 Kč
Cena vč. DPH: 23,60 Kč



Peach Fólie laminovací, 60 x 90mm, 125mic, termální, 25ks

Peach Fólie laminovací, 60 x 90mm, 125mic, termální, 25ks (LAM HFLV0001PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 125mic DO TERMÁLNÍCH LAMINÁTORŮ Specifikace: * Formát: Business Card * Tlouštka fólie: 125mic * Počet kusů v balení: 25 *...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 21,63 Kč
Cena vč. DPH: 26,17 Kč



No Name Fólie laminovací, 60 x 95mm, 80mic, antistatická, kapsy, 100ks

No Name Fólie laminovací, 60 x 95mm, 80mic, antistatická, kapsy, 100ks (LAM HFLX36889XD1)

Laminovací fólie kapsy 60 x 95 mm 80 mic Jsou vhodné pro všechny druhy stolních laminátorů. Zvýrazní vzhled vašich dokumentů, poskytnou jim maximální...
Na dotaz
Cena bez DPH: 25,62 Kč
Cena vč. DPH: 31,00 Kč



Peach Fólie laminovací, 106 x 156mm, 80mic, termální, 25ks

Peach Fólie laminovací, 106 x 156mm, 80mic, termální, 25ks (LAM HFLF0002PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 80mic Specifikace: * Formát: Photo size * Tlouštka fólie: 80mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr fólie: 106 x 156 mm Pro...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 28,13 Kč
Cena vč. DPH: 34,04 Kč



No Name Fólie laminovací, 65 x 95mm, 125mic, antistatická, kapsy, 100ks

No Name Fólie laminovací, 65 x 95mm, 125mic, antistatická, kapsy, 100ks (LAM HFLX36893XD1)

Laminovací kapsa lesklá čirá * formát 65 x 95 mm * síla 125 mic. * balení 100 ks
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 33,31 Kč
Cena vč. DPH: 40,31 Kč



Peach fólie laminovací, 106 x 156mm, 125mic, termální, 25ks

Peach fólie laminovací, 106 x 156mm, 125mic, termální, 25ks (LAM HFLF0003PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 125mic Specifikace: * Formát: Photo size * Tlouštka fólie: 125mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr fólie: 106 x 156 mm...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 38,88 Kč
Cena vč. DPH: 47,04 Kč



No Name Fólie laminovací, 60 x 95mm, 175mic, antistatická, kapsy, 100ks

No Name Fólie laminovací, 60 x 95mm, 175mic, antistatická, kapsy, 100ks (LAM HFLX36891XD1)

Laminovací fólie kapsy 60 x 95 mm 175 mic Jsou vhodné pro všechny druhy stolních laminátorů. Zvýrazní vzhled vašich dokumentů, poskytnou jim...
Na dotaz
Cena bez DPH: 40,00 Kč
Cena vč. DPH: 48,40 Kč



No Name Fólie laminovací, A7, 125mic, antistatická, 100ks

No Name Fólie laminovací, A7, 125mic, antistatická, 100ks (LAM HFL7216305D1)

Laminovací fólie kapsy 80 x 110 mm 125 mic Jsou vhodné pro všechny druhy stolních laminátorů. Zvýrazní vzhled vašich dokumentů, poskytnou jim...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 44,30 Kč
Cena vč. DPH: 53,60 Kč



No Name Fólie laminovací, 65 x 95mm, 175mic, antistatická, kapsy, 100ks

No Name Fólie laminovací, 65 x 95mm, 175mic, antistatická, kapsy, 100ks (LAM HFLX36892XD1)

Laminovací fólie kapsy 65 x 95 mm 175 mic Jsou vhodné pro všechny druhy stolních laminátorů. Zvýrazní vzhled vašich dokumentů, poskytnou jim...
Na dotaz
Cena bez DPH: 45,70 Kč
Cena vč. DPH: 55,30 Kč



Peach Fólie laminovací, A5, 125mic, termální, 25ks

Peach Fólie laminovací, A5, 125mic, termální, 25ks (LAM HFL50002PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 125mic DO TERMÁLNÍCH LAMINÁTORŮ Specifikace: * Formát: A5 * Tlouštka fólie: 125mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 56,13 Kč
Cena vč. DPH: 67,92 Kč



Peach Fólie laminovací, A4, 60mic, termální, 25ks

Peach Fólie laminovací, A4, 60mic, termální, 25ks (LAM HFL40008PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 60mic DO TERMÁLNÍCH LAMINÁTORŮ Specifikace: * Formát: A4 * Tlouštka fólie: 60mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr fólie:...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 64,75 Kč
Cena vč. DPH: 78,35 Kč



Peach Fólie laminovací, A4, 80mic, termální, 25ks

Peach Fólie laminovací, A4, 80mic, termální, 25ks (LAM HFL40001PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 80mic DO TERMÁLNÍCH LAMINÁTORŮ Specifikace: * Formát: A4 * Tlouštka fólie: 80mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr fólie:...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 64,75 Kč
Cena vč. DPH: 78,35 Kč



No Name Fólie laminovací, A5, 80mic, antistatická, 100ks

No Name Fólie laminovací, A5, 80mic, antistatická, 100ks (LAM HFL5XXXX80D1)

Laminovací fólie Credit card 175 mic, 54 x 86 mm Zatavovací fólie - Laminovací kapsy čiré - Lesklý povrch - Formát Credit Card (54x86) - Síla folie...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 74,21 Kč
Cena vč. DPH: 89,79 Kč



Peach Fólie laminovací, A4, 125mic, 25ks

Peach Fólie laminovací, A4, 125mic, 25ks (LAM HFL40003PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 125mic DO TERMÁLNÍCH LAMINÁTORŮ Specifikace: * Formát: A4 * Tlouštka fólie: 125mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 86,25 Kč
Cena vč. DPH: 104,36 Kč



Logo, samolepicí fólie, průsvitná, matná, A4, 125 g/m2, 1200dpi, 10 listů, pro laserové tiskárny, L

Logo, samolepicí fólie, průsvitná, matná, A4, 125 g/m2, 1200dpi, 10 listů, pro laserové tiskárny, L (LAM EPTM125MSF1L)

Průsvitná samolepicí fólie je vhodná pro potisk ve všech běžných typech barevných laserových tiskáren. Má široké využití v prezentaci firmy (např....
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 102,63 Kč
Cena vč. DPH: 124,18 Kč



No Name Fólie laminovací, A4, 80mic, antistatická, 100ks

No Name Fólie laminovací, A4, 80mic, antistatická, 100ks (LAM HFL4160082D1)

Laminovací folie antistatické * antistatické * průzračně čiré * polyesterové * 100 listů v balení * rozměr (mm)/(formát): 216 x 303 (A4) * tloušťka...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 113,22 Kč
Cena vč. DPH: 137,00 Kč



Fólie R0360 A4 10listů matná průsvitná samolepicí laser/copy

Fólie R0360 A4 10listů matná průsvitná samolepicí laser/copy (9669)

Matné průsvitné polyesterové samolepicí etikety z pevné fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům,...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 125,13 Kč
Cena vč. DPH: 151,41 Kč



Logo, samolepicí fólie, průhledná, čirá, A4, 125 g/m2, 1200dpi, 10 listů, pro laserové tiskárny, ČISTÍME SKLADY

Logo, samolepicí fólie, průhledná, čirá, A4, 125 g/m2, 1200dpi, 10 listů, pro laserové tiskárny, ČISTÍME SKLADY (SLLAM EPTM125CSF1L)

Průhledná samolepicí fólie je vhodná pro potisk ve všech běžných typech barevných laserových tiskáren. Má široké využití v prezentaci firmy (např....
Skladem Brno, do 2 dnů Praha
Cena vč. DPH: 176,96 Kč  157,30 Kč
Ušetříte: 11% z ceny




Peach fólie laminovací, A3, 80mic, transparentní, termální, 25ks

Peach fólie laminovací, A3, 80mic, transparentní, termální, 25ks (LAM HFL30002PGD8)

BALENÍ LAMINOVACÍCH FOLIÍ 80mic DO TERMÁLNÍCH LAMINÁTORŮ Specifikace: * Formát: A3 * Tlouštka fólie: 80mic * Počet kusů v balení: 25 * Rozměr fólie:...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 130,00 Kč
Cena vč. DPH: 157,30 Kč



Fólie R0502 A4 10listů matná bílá samolepicí 210x297

Fólie R0502 A4 10listů matná bílá samolepicí 210x297 (30657_3)

Matná bílá samolepicí polyesterová fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a...
Do 1 až 4 dnů
Cena bez DPH: 134,16 Kč
Cena vč. DPH: 162,33 Kč




Nové zboží pro měsíc srpen

Optický PigTail Multi mod 50/125, ST/1m, No Name
Optický PigTail Multi mod 50/125, ST/1m, No Name
Optický pigtail Optický pigtail je optický...
65,04 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický PigTail Multi mod 62,5/125, LC/1m, No Name
Optický PigTail Multi mod 62,5/125, LC/1m, No Name
Optický pigtail Optický pigtail je optický...
78,70 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Single mod 09/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Single mod 09/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
204,01 Kč
přejít na kartu zboží koupit

Optický Patch Cord Single mod 09/125, LC/LC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Single mod 09/125, LC/LC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
234,99 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Single mod 09/125, LC/ST, 1m, No Name
Optický Patch Cord Single mod 09/125, LC/ST, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
234,99 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Multi mod 50/125, SC/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 50/125, SC/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
242,00 Kč
přejít na kartu zboží koupit

Optický Patch Cord Multi mod 50/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 50/125, ST/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
175,00 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, LC/SC, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, LC/SC, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
229,00 Kč
přejít na kartu zboží koupit
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, ST/ST, 1m, No Name
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, ST/ST, 1m, No Name
Optický patch cord Propojovací kabel zakončený...
173,01 Kč
přejít na kartu zboží koupit

Slevy v měsíci srpen

Podložka pod myš MOUSE PAD Durable 5701 modrá ČISTÍME SKLADY
Podložka pod myš MOUSE PAD Durable 5701 modrá ČISTÍME SKLADY
Podložka pod myš s textilním povrchem a pěnovou,...
54,16 Kč  48,40 Kč
Ušetříte: 11% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Mapa odkládací 250 bez klop Ekonomik modrá 50KS ČISTÍME SKLADY
Mapa odkládací 250 bez klop Ekonomik modrá 50KS ČISTÍME SKLADY
Papírové desky bez klop. 50 ks  Eko karton 200...
87,73 Kč  78,95 Kč
Ušetříte: 10% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Karta do kartotéky HERLITZ A7/100listů linkovaných bílé ČISTÍME SKLADY
Karta do kartotéky HERLITZ A7/100listů linkovaných bílé ČISTÍME SKLADY
Náhradní karta do kartotéky A7, linkovaná, z...
32,08 Kč  28,87 Kč
Ušetříte: 10% z ceny
přejít na kartu zboží koupit

Deska A4 dvojitá 1ks na diplomy certifikáty imitace lnu bordó ČISTÍME SKLADY
Deska A4 dvojitá 1ks na diplomy certifikáty imitace lnu bordó ČISTÍME SKLADY
Desky pro slavnostní dokumenty. Kartón krytý...
63,28 Kč  58,08 Kč
Ušetříte: 8% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Deska A4 dvojitá 1ks na diplomy certifikáty imitace lnu zelená ČISTÍME SKLADY
Deska A4 dvojitá 1ks na diplomy certifikáty imitace lnu zelená ČISTÍME SKLADY
Desky pro slavnostní dokumenty. Kartón krytý...
63,28 Kč  58,08 Kč
Ušetříte: 8% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Pouzdro na kompaktní fotoaparát, červené, LOGO ČISTÍME SKLADY
Pouzdro na kompaktní fotoaparát, červené, LOGO ČISTÍME SKLADY
POUZDRO NA FOTOAPARÁT LOGO - elegantní tvrzené...
28,70 Kč  24,20 Kč
Ušetříte: 16% z ceny
přejít na kartu zboží koupit

Verbatim DVD+R, 43541, DataLife PLUS, 8.5GB, 8x, 12cm, General, Double Layer, jewel box, Scratch Resistant, 1KS ČISTÍME SKLADY
Verbatim DVD+R, 43541, DataLife PLUS, 8.5GB, 8x, 12cm, General, Double Layer, jewel box, Scratch Resistant, 1KS ČISTÍME SKLADY
DVD+R Double Layer Matt Silver Média Verbatim...
53,24 Kč  50,58 Kč
Ušetříte: 5% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
DVD-RAM médium VERBATIM DVD-RAM 3x ČISTÍME SKLADY
DVD-RAM médium VERBATIM DVD-RAM 3x ČISTÍME SKLADY
Formát DVD-RAM je určen pro datově náročné a...
175,33 Kč  157,80 Kč
Ušetříte: 10% z ceny
přejít na kartu zboží koupit
Deska psací podložka dvojitá A4 horní klip PVC černá ČISTÍME SKLADY
Deska psací podložka dvojitá A4 horní klip PVC černá ČISTÍME SKLADY
Rozevíratelná dvojdeska A4 s klipem na horní...
61,01 Kč  55,66 Kč
Ušetříte: 9% z ceny
přejít na kartu zboží koupit

Copyright © 2017 InkoustCentrum. Powered by Zen Cart